Klinika medycyny estetycznej Warszawa i klinika uzależnień
No Data

Oprogramowanie stomatologiczne

Oprogramowanie stomatologiczne

Post by relatedRelated post

45%
User Rating

oprogramowanie-stomatologiczne-1Każdy nowoczesny gabinet stomatologiczny lub przychodnia stomatologiczna powinny korzystać z dedykowanego oprogramowania stomatologicznego. Tego typu program znacznie ułatwia działalność całego gabinetu. Nowoczesne oprogramowanie stomatologiczne charakteryzuje się tym, że za jego pomocą można kontrolować każdy obszar działalności.
Oprogramowanie takie zastępuje m.in. papierowe karty pacjentów. Wystarczy kilka kliknięć i stomatolog ma wgląd w historię leczenia pacjenta – wszystko znajduje się w jednym miejscu. Nie istnieje niebezpieczeństwo, że coś zaginie lub ktoś o czymś zapomni.
Za pomocą oprogramowania stomatologicznego mamy kontrolę nad stanami magazynu leków i materiałów stomatologicznych oraz nad grafikami pracy lekarzy i pozostałych pracowników, również nad sprawami kadrowo-płacowymi
Oprogramowanie takie pozwala pacjentom zapisywać się do lekarza przez internet i dokonywać płatności tą samą drogą. Lekarze i osoby zarządzające gabinetem lub przychodnią maja dostęp do systemu przez internet, z dowolnego miejsca na świecie.

Podobne wpisy zdrowotne:

Oprogramowanie stomatologiczne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About