Klinika medycyny estetycznej Warszawa i klinika uzależnień
No Data

Zdrowie psychiczne

Zdrowie psychiczne

Post by relatedRelated post

38%
User Rating

rp_zdrowie7.jpgNawet jeżeli fizycznie czujemy się całkiem dobrze, czasem mogą nas nękać schorzenia wynikające z zaburzeń psychicznych. Podobno bardzo wielu ludzi ma problemy ze zdrowiem psychicznym, przy czym należy wziąć pod uwagę fakt, że współcześnie coraz więcej z nas przyznaje się do zasięgania pomocy u psychiatry.
Ta sytuacja na pewno wynika także z faktu, że ludzie coraz częściej przyznają się do depresji, która kiedyś uznawana była za ciężką chorobę, melancholię, i leczono ją w zakładach zamkniętych. Teraz wystarczą leki antydepresyjne, by nasze zachwiane zdrowie wróciło do normy. Z depresji zostało zdjęte odium ciężkiej choroby i mówi się nawet, że jest to choroba cywilizacyjna.
Przyznajemy się także do nerwic, zwłaszcza tych związanych z natręctwami, ponieważ one znacznie komplikują nasze życie codzienne, ale także wpływają na nasze zdrowie somatyczne. Te schorzenia również łatwo się leczy, a komfort życia pacjenta znacznie się poprawia. Nie należy zatem wstydzić się konsultacji z psychiatrą.

_______________________
zobacz także: http://www.bonusiki.pl/

Podobne wpisy zdrowotne:

Zdrowie psychiczne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About